Vind een dealer

Dit zijn regionale belangrijke dealers waar u de acties uit ons Workwear Magazine kunt vinden. Voor details van alle distributeurs, kunt u contact opnemen met het NL hoofdkantoor, via onderstaande gegevens of via e-mail verkoop@blaklader.nl.

Plaats Bedrijfsnaam Adres WWW
AMERSFOORT Van den Heuvel Bouw en Industrie Nijverheidsweg Noord 55b www.vandenheuvelamersfoort.nl
AMSTERDAM Rien de Wolf VOF Papaverweg 43 www.riendewolf.nl
ANNA PAULOWNA Interpromo Kruiswijk 17C www.interpromo.nl
APELDOORN Herbe BV Sint Eustatius 71 www.herbe.nl
APELDOORN Houweling Veiligheid BV Paramariboweg 39a www.houweling.nl
ARNHEM Bas Bedrijfskleding Blankenweg 41 www.basbedrijfskleding.nl
BARENDRECHT Dubson Zweth  56 www.dubson.nl
BERGEN OP ZOOM Leys Bergen op Zoom Marconilaan  5 www.leys.nl
BERGSCHENHOEK Kruyt Bergschenhoek Leeuwenhoekweg 6 www.kruytbv.nl
BLEISWIJK Houweling Veiligheid BV Klappolder 104 www.houweling.nl
BOXTEL Stolk Boxtel Industrieweg 5 www.stolkboxtel.nl
BREDA Leys Breda Korte Huifakkerstraat 4 www.leys.nl
CRUQUIUS MVEA Bedrijfskleding Crommelinbaan 3 www.mvea-bedrijfskleding.nl
CUIJK SignTific Bedrijfskleding De Hork 3C www.signtific.nl
DEDEMSVAART Schottert B.V. Kelvinstraat 26 www.schottert.com
DEN BOSCH Holtgrefe Den Bosch Afrikalaan  17 www.holtgrefe.nl
DEN HAAG Braber Dakmaterialen BV 1e Lulofsdwarsstraat 42 www.braberdakmaterialen.nl
DOKKUM Raadsma BV Pier Prinslaan 15 www.raadsma.nl
DREUMEL Dick Smits Enorm Rooysestraat 45A www.dicksmits.nl
EDERVEEN Technisch Bouwcentrum Ederveen Hoofdweg 140 www.technischbouwcentrum.nl
ELBURG AGJ-Automotive Robbertsmatenstraat 21 www.agj-elburg.nl
EMMEN Van Dijk Ijzerwaren Emmen Phileas Foggstraat 73 www.vandijk.com
ERP BJC Tools Erp BV Hoogstraat 11 www.bjctools.nl
GENEMUIDEN Herman de Haan Puttenstraat 15 www.hermandehaan.nl
GOUDA Breur Ijzerhandel Westbaan 130 www.breur.nl
GROENLO Huijskes-Boevink B.V. Parallelweg 21 www.huijskesboevink.nl
GRONINGEN Raadsma BV Wismarweg 32 www.raadsma.nl
GRONINGEN Uniwork BV Gotenburgweg 23 www.uniwork.nl
HAARLEM PIP Bedrijfskleding BV Tappersweg 1 www.pipbedrijfskleding.nl
HEERENVEEN Raadsma BV De Kuinder 10 www.raadsma.nl
HEERLEN Wijzenbeek Beroepskleding Ganzeweide 231 www.wijzenbeek.nl
HEESWIJK-DINTHER GBI Varpo Retselseweg 6 www.varpo.eu
HOOGEVEEN Van Dijk Ijzerwaren Hoogeveen Stephensonstraat 39 www.vandijk.com
HUIZEN (N.H.) De Schakel B.V. Ambachtsweg 24 www.deschakelbv.nl
JOURE Bedrijfskledingonline.nl Ambachtswei 1 www.bedrijfskledingonline.nl
KAPELLE KledingExpress Ambachtsweg 11 www.kledingexpress.nl
KRABBENDIJKE Van de Vreede Bedrijfskleding Oude Rijksweg 19I www.vandevreede.nl
LEEUWARDEN Raadsma BV Archimedesweg 16 www.raadsma.nl
LEIDEN Stucshowroom BV Rooseveltstraat 40 www.stucshowroom.nl
LEIDERDORP Kruyt Leiderdorp Touwbaan 1-H www.kruytbv.nl
LEIDERDORP Planet Group BV Draadbaan 17 www.planetgroup.nl
LOPIK De Rie IJzerwaren - Gereedschappen BV Lopikerweg-Oost 89a www.derie-lopik.nl
MADE BJC Tools Made BV Brieltjenspolder 36 www.bjctools.nl
MEPPEL Klinkhamer Reclame VOF Archimedes 4 www.klinkhamerreclame.nl
MEPPEL Van Dijk Ijzerwaren Meppel Blankenstein 210 www.vandijk.com
MIDDELBURG Leys Middelburg Laan der VN 1-g www.leys.nl
NAALDWIJK Van Veelen Bedrijfskleding Geestweg 46 www.vanveelenbedrijfskleding.nl
NEDERHEMERT Op't Hof Gereedschappen en IJzerwaren Ambachtshof 2 www.opthofgereedschappen.nl
NIBBIXWOUD Interpromo Ganker 6 www.interpromo.nl
NIEUW BUINEN Onrust Handelsonderneming Drentse Poort 1B www.onrust.net
NIJMEGEN Van der Stad Nijmegen Energieweg 3 www.vdstad.nl
NIJMEGEN Woodfield  Factorijweg 12 www.woodfield.nl
PURMEREND Cohen Bedrijfskleding Einsteinstraat 67 www.cohenbedrijfskleding.nl
REUSEL The Workshop / Druktotaal Wilhelminalaan 97/a www.druktotaal.nl
ROOSENDAAL Leys Roosendaal Stepvelden  16 www.leys.nl
RUINERWOLD Reinders Bedrijfskleding Kerkweg 46 www.reindersbedrijfskleding.nl
SCHOONHOVEN Dumpscore Koestraat 94 www.dumpscore.nl
STAPHORST Huisman Technische Groothandel Weth. Wassebaliestraat 4 www.huismanstaphorst.nl
SURHUISTERVEEN Hovinga BV Grensweg 12 www.hovinga.nl
TERNEUZEN Pijnen Bedrijfskleding Polenweg 2A www.pijnen.nl
TYNAARLO Veldmans T.H.O. BV Industrieweg 6-8 www.veldmans.nl
UDEN Woodfield  Loopkantstraat 24 www.woodfield.nl
UTRECHT Lekkerkerker Utrecht St. Laurensdreef  30-03 www.lekkerkerkerbv.nl
VOLENDAM Nieuw Leven Bokkingstraat 11 www.nieuwleven.nl
VROOMSHOOP Veltink Bedrijfskleding De Sluis 2 www.veltinkvroomshoop.nl
WAALWIJK Holtgrefe Waalwijk Cartografenweg  22 www.holtgrefe.nl
WASSENAAR Bos Tuingereedschappen Hofcampweg 101 www.bos-tuingereedschappen.nl
WASSENAAR Kruyt Wassenaar Marineweg 21 www.kruytbv.nl
WEERT Alvado BV - J&F Holding BV Straevenweg 22 www.alvado.nl
WERKENDAM Van der Schans Handelsonderneming Hulsenboschstraat 17 www.jvanderschansho.nl
WIJCHEN Van der Stad Wijchen Bijsterhuizen 30-03 www.vdstad.nl
WINSCHOTEN Werkwaar B.V. Zeefbaan 22 www.werkwaar.nl
WOGNUM Interpromo Overspoor 15 www.interpromo.nl
WOUW Van der Heijden Sierbestrating Donkenweg 7 www.vanderheijden-sierbestrating.nl
ZAANDAM IJzerhuis BV Symon Spiersweg www.ijzerhuis.nl
ZANDVOORT Zantvoort IJzerhandel BV Swaluestraat 7 www.ijzerhandelzantvoort.nl
ZOETERWOUDE Kruyt Zoeterwoude Industrieweg  14 www.kruytbv.nl

 


* Acties zijn geldig zolang de voorraad strekt, uitsluitend geldig bij deelnemende dealers. Niet iedere dealer heeft deelgenomen aan alle acties. Bij vragen neem contact op met de Blåkläder klantenservice

 


Heeft u vragen, opmerkingen of wenst u meer informatie:
​verkoop@blaklader.nl             
Tel.nr. +31 522 246742