We have updated our integrity policy. By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy.

Vind een dealer

Dit zijn regionale belangrijke dealers waar u de acties uit ons Workwear Magazine kunt vinden. Voor details van alle distributeurs, kunt u contact opnemen met het NL hoofdkantoor, via onderstaande gegevens of via e-mail verkoop@blaklader.nl.

 

Plaats Bedrijfsnaam Adres WWW
AMERSFOORT Lekkerkerker Amersfoort Terminalweg 5 www.lekkerkerkerbv.nl
AMSTERDAM Bitasco Amsterdam Kapoeasweg 4 www.bitasco.nl
AMSTERDAM Rien de Wolf VOF Papaverweg 43 www.riendewolf.nl
ARNHEM Bas Bedrijfskleding Blankenweg 41 www.basbedrijfskleding.nl
BARENDRECHT Dubson Zweth  56 www.dubson.nl
BERGEN OP ZOOM Leys Bergen op Zoom Marconilaan  5 www.leys.nl
BERGSCHENHOEK Kruyt Bergschenhoek Leeuwenhoekweg 6 www.kruytbv.nl
BEST Hendriks voor Bouw en Industrie Randweg  9 www.bouwenindustrie.nl
BLEISWIJK Houweling Veiligheid BV Klappolder 104 www.houweling.nl
BOXTEL Stolk Boxtel Industrieweg 5 www.stolkboxtel.nl
BREDA Leys/Holtgrefe Breda Korte Huifakkerstraat 4 www.holtgrefe.nl
CRUQUIUS MVEA Bedrijfskleding Crommelinbaan 3 www.mvea-bedrijfskleding.nl
DEDEMSVAART Schottert B.V. Kelvinstraat 26 www.schottert.com
DELFT IJzerhandel Zwaard B.V. Ampéreweg 1 www.zwaard.nl
DEN BOSCH Holtgrefe Den Bosch Afrikalaan  17 www.holtgrefe.nl
DEN HAAG Adexa Zonweg 10 www.adexa.nl
DEN HAAG Braber Dakmaterialen BV Binckhorstlaan 134 www.braberdakmaterialen.nl
DOKKUM Raadsma BV Pier Prinslaan 15 www.raadsma.nl
DONGEN Kobam B.V. De Hak  16-B www.kobam.nl
DREUMEL Dick Smits Enorm Rooysestraat 45A www.dicksmits.nl
EDERVEEN Technisch Bouwcentrum Ederveen Hoofdweg 140 www.technischbouwcentrum.nl
ELBURG AGJ-Automotive Robbertsmatenstraat 21 www.agj-elburg.nl
ELBURG Van den Ham  Noorderbreedte  8-B www.vandenhamijzerhandel.nl
ETTEN-LEUR Leys Etten-Leur Hagemuntweg  2 www.leys.nl
GENEMUIDEN Herman de Haan Puttenstraat 15 www.hermandehaan.nl
GOUDA Leys Gouda Nw. Gouwe OZ 12-a www.leys.nl
GOUDERAK Stukadoorsgroothandel PUNT Middelblok 144C www.stukadoorsgroothandelpunt.nl
GROENLO Huijskes-Boevink B.V. Parallelweg 21 www.huijskesboevink.nl
GRONINGEN Uniwork BV Gotenburgweg 23 www.uniwork.nl
HEERENVEEN Raadsma BV De Kuinder 10 www.raadsma.nl
HEERHUGOWAARD SMP SportsCare BV Zeppelinstraat 2 www.smpsportscare.nl
HEERLEN Wijzenbeek Beroepskleding Ganzeweide 231 www.wijzenbeek.nl
HELMOND Arveco BV Middendijk 40 www.arveco.nl
HOOFDDORP Kruyt Hoofddorp Parellaan 20 www.kruytbv.nl
HOUTEN Lekkerkerker Houten Hoofdveste 24 www.lekkerkerkerbv.nl
HUIZEN (N.H.) De Schakel B.V. Ambachtsweg 24 www.deschakelbv.nl
LEIDERDORP Kruyt Leiderdorp Touwbaan 1-H www.kruytbv.nl
MEPPEL Van Dijk IJzerwaren Meppel Blankenstein 210 www.vandijk.com
MEPPEL Klinkhamer Reclame VOF Archimedes 4 www.klinkhamerreclame.nl
MIDDELBURG Leys Middelburg Laan der VN 1-g www.leys.nl
NEDERHEMERT Op't Hof Nederhemert Ambachtshof 2 www.opthofgereedschappen.nl
NIBBIXWOUD Interpromo Ganker 6 www.interpromo.nl
NIJKERK Van den Ham  Watergoorweg 57 www.vandenhamijzerhandel.nl
NIJMEGEN Van der Stad Nijmegen Energieweg 3 www.vdstad.nl
NOORDWIJKERHOUT Kruyt Noordwijkerhout Gieterij 96 www.kruytbv.nl
OOSTERHOUT Holtgrefe Oosterhout Damweg 9-11 www.holtgrefe.nl
OSS Van der Stad Oss Kantsingel 16-D www.vdstad.nl
ROOSENDAAL Leys Roosendaal Stepvelden  16 www.leys.nl
RUINERWOLD Reinders Bedrijfskleding Kerkweg 46 www.reindersbedrijfskleding.nl
SASSENHEIM Company 2 Wear Madame Curiestraat 12 www.company2wear.nl
SCHOONHOVEN Dumpscore Koestraat 94 www.dumpscore.nl
STEENBERGEN Leys Steenbergen Pr. Reinierstraat 18-j www.leys.nl
TERNEUZEN Leys Terneuzen Patentweg  4 www.leys.nl
TERNEUZEN Pijnen Bedrijfskleding Polenweg 2A www.pijnen.nl
TIEL Van der Stad Tiel Morsestraat  5 www.vdstad.nl
TILBURG Leys Tilburg Kranenberg  9 www.leys.nl
TYNAARLO Veldmans T.H.O. BV Industrieweg 6-8 www.veldmans.nl
UDEN Heeren Uden Gebont 23 www.bedrijfskledinguden.nl
UDEN Hendriks voor Bouw en Industrie Liessentstraat  2 www.bouwenindustrie.nl
UDEN Woodfield Workwear Loopkantstraat 24 www.woodfield.nl
UTRECHT Lekkerkerker Utrecht St. Laurensdreef  30-03 www.lekkerkerkerbv.nl
VEGHEL Holtgrefe Veghel Eisenhower 9 www.holtgrefe.nl
VEGHEL MJM Wear Professor Oppenheimstraat 6a www.mjmwear.nl
VELP Van Gaal BV Garnizoenstraat 5 www.vangaalbv.nl
VOLENDAM Nieuw Leven Bokkingstraat 11 www.nieuwleven.nl
VROOMSHOOP Veltink Bedrijfskleding De Sluis 2 www.veltinkvroomshoop.nl
WAALWIJK Holtgrefe Waalwijk Cartografenweg  22 www.holtgrefe.nl
WASSENAAR Bos Tuingereedschappen Hofcampweg 101 www.bos-tuingereedschappen.nl
WASSENAAR Kruyt Wassenaar Marineweg 21 www.kruytbv.nl
WEERT Alvado BV Straevenweg 22 www.alvado.nl
WERKENDAM Van der Schans Hulsenboschstraat 17 www.jvanderschansho.nl
WIJCHEN Van der Stad Wijchen Bijsterhuizen 30-03 www.vdstad.nl
WIJK BIJ DUURSTEDE Lekkerkerker Wijk bij Duurstede Hoge Maat 2 www.lekkerkerkerbv.nl
WOGNUM Interpromo Overspoor 15 www.interpromo.nl
WORMERVEER BG Promotions Industrieweg 44 www.bgwerkkleding.nl
WOUW Van der Heijden Sierbestrating Donkenweg 7 www.vanderheijden-sierbestrating.nl
ZAANDAM IJzerhuis BV Symon Spiersweg 3 www.ijzerhuis.nl
ZEEWOLDE Van den Ham  Mast  38A www.vandenhamijzerhandel.nl
ZEVENBERGEN Leys Zevenbergen Tradeboulevard  5a www.leys.nl
ZOETERWOUDE Kruyt Zoeterwoude Industrieweg  14 www.kruytbv.nl



* Acties zijn geldig zolang de voorraad strekt, uitsluitend geldig bij deelnemende dealers. Niet iedere dealer heeft deelgenomen aan alle acties. Bij vragen neem contact op met de Blåkläder klantenservice

 


Heeft u vragen, opmerkingen of wenst u meer informatie:
​verkoop@blaklader.nl             
Tel.nr. +31 522 246742