By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy here.

NEEM CONTACT MET ONS OP VOOR DE JUISTE KEUZE VAN UW WERKKLEDING

Uw mening is erg belangrijk. Onze constante inspanningen zorgen ervoor om een nog betere fabrikant en leverancier te worden. Laat ons weten wat er eventueel nog veranderd of verbeterd kan worden door onderstaand formulier in te vullen.

Telefoon/Fax en Email

Tel: 0031 (0) 522 246742
Fax: 0031 (0) 522 246791
Email: info@blaklader.nl

Vakantieperiode

Vrijdag 27 december 2019 t/m woensdag 1 januari 2020

 

Openingstijden

Maandag t/m donderdag 08.00 - 17.00
Vrijdag: 08.00 - 16.00
Zaterdag en zondag gesloten

Bezoekadres

Blåkläder Nederland BV.
Loberingemaat 7h
​7942 JD Meppel

Buitendienst

Bas Bijen - Verkoper Regio Noord en Oost

Bas Bijen

Regio Noord en Oost
Tel.: 06-10894792
bas.bijen@blaklader.com
Corné Voogt - Verkoper Regio Zuid

Corné Voogt

Regio Zuid
Tel.: 06-33307803
corne.voogt@blaklader.com
Dennis Mussche - Regio Midden en West

Dennis Mussche

Regio Midden en West
Tel.: 06-10129361
dennis.mussche@blaklader.com
Mark van de Wouw - Key Account Manager Zuid

Mark van de Wouw

Key Account Manager Zuid
Tel.: 06-82302779
mark.vandewouw@blaklader.com

Binnendienst

Ronald Spijkerman - Office Manager

Ronald Spijkerman

Office Manager
Tel.: 0522-246742
ronald.spijkerman@blaklader.com
Monique Visscher | Marketing Coördinator

Monique Visscher

Marketing Coördinator
Tel.: 0522-246742
monique.visscher@blaklader.com
Blåkläder | Bob Koning

Bob Koning

Customer Service & Marketing
Tel.: 0522-246742
bob.koning@blaklader.com
Ivo Munsterhuis | Customer Service

Ivo Munsterhuis

Customer Service
Tel.: 0522-246742
ivo.munsterhuis@blaklader.com

Stuur ons een bericht

* = Verplicht