NEEM CONTACT MET ONS OP VOOR DE JUISTE KEUZE VAN UW WERKKLEDING

Uw mening is erg belangrijk. Onze constante inspanningen zorgen ervoor om een nog betere fabrikant en leverancier te worden. Laat ons weten wat er eventueel nog veranderd of verbeterd kan worden door onderstaand formulier in te vullen.

Telefoon/Fax en Email

Tel: 0031 (0) 522 246742
Fax: 0031 (0) 522 246791
Email: info@blaklader.nl

Vakantieperiode

Donderdag 13 mei 2021
Vrijdag 14 mei 2021
Maandag 24 mei 2021

 

Openingstijden

Maandag t/m donderdag 08.00 - 17.00
Vrijdag: 08.00 - 16.00
Zaterdag en zondag gesloten

Bezoekadres

Vanaf 3 mei 2021:
 
Blåkläder Nederland BV.
Archimedes 2
​7942 DA Meppel

Buitendienst

Erik van Dalem | Sales Manager NL

Erik van Dalem

Sales Manager NL
Tel.: 06-57077601
erik.vandalem@blaklader.com
Bas Bijen - Verkoper Regio Noord en Oost

Bas Bijen

Regio Noord en Oost
Tel.: 06-10894792
bas.bijen@blaklader.com
Mark van Woerdekom| Sales representative

Mark van Woerdekom

Regio Zuid
Tel.: 06-83483056
mark.vanwoerdekom@blaklader.com
Dennis Mussche - Regio Midden en West

Dennis Mussche

Regio Midden en West
Tel.: 06-10129361
dennis.mussche@blaklader.com
Mark van de Wouw - Key Account Manager Zuid

Mark van de Wouw

Key Account Manager Zuid
Tel.: 06-82302779
mark.vandewouw@blaklader.com

Binnendienst

Ronald Spijkerman | Office Manager

Ronald Spijkerman

Office Manager
Tel.: 0522-246742
ronald.spijkerman@blaklader.com
Monique Visscher | Marketing Coördinator

Monique Visscher

Marketing Coördinator
Tel.: 0522-246742
monique.visscher@blaklader.com
Ivo Munsterhuis | Customer Service

Ivo Munsterhuis

Customer Service & E-commerce
Tel.: 0522-246742
ivo.munsterhuis@blaklader.com
Rick Meijer | Customer Service

Rick Meijer

Customer Service
Tel.: 0522-246742
rick.meijer@blaklader.com

Veerle Van Rompay

Marketing & E-commerce coordinator Benelux
Tel.: +32 15 641 063
veerle.vanrompay@blaklader.com

Stuur ons een bericht

* = Verplicht